AKCJA

Oferta na Black Friday

Zakupy w korzystnych cenach
Odkryj teraz
Black Friday

Witaj na ultimate Black Friday w KiK!

Znowu nadszedł ten czas - legendarny Black Friday już tuż tuż, i nie możemy się doczekać, aby zaprezentować Ci nasze niezrównane oferty. U nas wszystko kręci się wokół jakości w najlepszej cenie, a tego Black Friday obiecujemy, że podniesiemy Twój sposób zakupów na wyższy poziom.

Black Friday 2024 - największe wydarzenie zakupowe roku

Oprócz tradycyjnych wyprzedaży letnich i zimowych, Black Friday stał się jednym z najważniejszych wydarzeń związanych ze zakupami również w Niemczech. Sprzedawcy i sklepy znacznie obniżają swoje ceny na Black Friday, który wywodzi się z USA i zawsze odbywa się w piątek po święcie Dziękczynienia. Tak więc Black Friday 2024, dzień po czwartym czwartku listopada, ponownie kusi licznych ofertami.

Masz ochotę na prawdziwe okazje? W takim razie nie przegap Black Friday 2024, który odbędzie się 24 listopada. Również w przypadku KiK ceny spadną tego dnia. Co cię czeka podczas Black Friday 2024 u nas? To pozostaje naszym sekretem, ale dzięki biuletynowi KiK na pewno nie przegapisz żadnej z naszych ofert.

Co to jest Black Friday 2024?

Pochodzący pierwotnie z USA, Black Friday, jak już wspomniano, odbywa się dzień po amerykańskim święcie Dziękczynienia, które z kolei jest obchodzone w czwarty czwartek listopada. Ten szczególny dzień oznacza początek sezonu zakupów świątecznych, a niemal wszystkie stacjonarne sklepy kuszą szczególnie wysokimi rabatami i specjalnymi ofertami. Popyt, również podczas Black Friday 2024, jest duży. Tak duży, że w Ameryce wiele sklepów otwiera już we wczesnych godzinach porannych i oferuje wydłużone godziny otwarcia.

W ostatnich latach Black Friday stał się coraz bardziej popularny także w sklepach internetowych, co znalazło odzwierciedlenie w Niemczech. Analogicznie do handlu stacjonarnego, sprzedawcy internetowi obniżają znacznie ceny podczas Black Friday 2024, od ubrań po technologię, biżuterię, meble, kosmetyki i wiele więcej. Zaletą wirtualnego Black Friday 2024 jest to, że klienci mogą wygodnie zdobyć znaczne rabaty z domu. Jeśli masz ochotę, możesz jednak zrobić spacer po mieście, ponieważ także tutaj Black Friday 2024 jest istotną częścią sklepów fizycznych. Możesz więc zdobyć okazje także u nas, w swoim sklepie KiK w pobliżu.

Dla Black Friday 2024 warto zaznaczyć 24 listopada na czerwono w kalendarzu!

Skąd pochodzi nazwa Black Friday, nadal jest przedmiotem spekulacji. Jedna z najbardziej znanych teorii głosi, że nazwa wynika stąd, że straty notowano czerwoną atramentem, a zyski czarną atramentem. W Black Friday firmy zazwyczaj zapisują "czarne liczby". Inne wyjaśnienie można odnaleźć w latach 60. w Filadelfii. Policja miała nazywać dzień po Dziękczynieniu Czarnym Piątkiem, ponieważ ruch uliczny i ilość pieszych tak wzrosły, że można było sobie z nimi poradzić tylko przy wsparciu policji.

Wszystko o Black Friday 2024: od Dnia Singli, poprzez Tydzień Czarnego Piątku, aż po Cyber Monday

Wokół Black Friday istnieje kilka innych dni, które kuszą specjalnymi okazjami. Już podczas przed-black-fridayowego wyprzedażowego tygodnia, tydzień przed Black Friday 2024, pierwsze sklepy obniżają ceny swoich produktów i umilają klientom czas oczekiwania na wielkie wydarzenie zakupowe tzw. "Deale Dnia". Ponieważ Black Friday zazwyczaj gwarantuje wysokie obroty, wiele firm rozciąga swoje oferty na cały tydzień, co nazywane jest Tygodniem Czarnego Piątku.

W handlu internetowym pochodzi od Cyber Monday, który był zaplanowany jako uzupełnienie stacjonarnego Black Friday i od tamtej pory odbywa się w następną poniedziałkową. Tutaj wszystko kręci się wokół technologii, elektroniki i multimediów. Osoby biorące udział w Cyber Monday zazwyczaj rozciągają Black Friday 2024 na cały weekend, aby dać klientom wystarczająco dużo okazji do taniego zakupowania.

 

Również Dzień Singla, obok już ugruntowanego Black Friday Sales, zyskuje na znaczeniu w Niemczech. Początkowo obchodzony jako dzień singli 11 listopada w Chinach. Tutaj również produkty od elektroniki po modę, artykuły gospodarstwa domowego i wiele więcej są obniżane.

Jakie korzyści niesie ze sobą zakupy w Black Friday 2024?

Przede wszystkim są to atrakcyjne rabaty, które sklepy oferują na Black Friday 2024. Zazwyczaj obejmują one cały asortyment, co zapewnia duży wybór, a niemal wszystko można kupić z zniżką, czego tylko potrzebujesz. Bardzo możliwe, że na już przecenione artykuły otrzymasz dodatkową zniżkę.

Ponieważ Black Friday 2024 przypada w okresie przedświątecznym, możesz kupować tanie prezenty świąteczne i uniknąć przedświątecznego stresu zakupowego. Kolejną zaletą jest to, że możesz dać się zainspirować nowymi produktami i być może odkryć coś, czego wcześniej nie znałeś. 

Newsletter

Zapisz się do Newsletter

Wprowadzamy specjalne oferty, promocje rabatowe i osobiste trendy do Twojego domu.

ZAREJESTRUJ SIĘ BEZPŁATNIE