KiK!
… Szukamy parcowników

Kierownik Sklepu

KIK Textil Sp. z o.o. jest jednym z największych koncernów odzieżowych w Europie. Posiada prawie 4000 sklepów w 10 krajach Europy, w tym ponad 220 w Polsce oraz nadal dynamicznie rozwija się i sukcesywnie umacnia swoją pozycję na polskim rynku.

Nasze sklepy to doskonałe miejsce pracy dla osób oczekujących stabilnego zatrudnienia, a także dla wszystkich, którzy pragną pokonywać kolejne szczeble kariery zawodowej.

Zakres obowiązków

• budowanie pozytywnego wizerunku marki i firmy,
• prowadzenie i zarządzanie sklepem zgodnie ze standardami firmy,
• zarządzanie, motywowanie i rozwój podległego zespołu,
• dbałość o odpowiednią prezentację towaru oraz przestrzeganie procedur firmy,
• zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta,
• realizacja planowanego poziomu sprzedaży.

Wymagania

• doświadczenie na stanowisku kierowniczym (mile widziane doświadczenie w sieciach handlowych),
• umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu,
• odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość,
• entuzjazm i zaangażowanie w wykonywane zadania,
• chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
• dyspozycyjność (praca również w weekendy).

Oferujemy

• zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• umowę o pracę,
• stabilne warunki zatrudnienia,
• szkolenia wewnętrzne,
• ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
• rabat pracowniczy na zakupy w naszych sklepach,
• przyjazną atmosferę pracy,
• pracę w dynamicznym i pełnym pasji zespole,
• możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

praca@kik.pl