KiK!
… Szukamy parcowników

Specjalista ds. rozliczeń umów najmu

KIK Textil Sp. z o.o. jest jednym z największych koncernów odzieżowych w Europie. Posiada prawie 4000 sklepów w 10 krajach Europy, w tym ponad 220 w Polsce oraz nadal dynamicznie rozwija się i sukcesywnie umacnia swoją pozycję na polskim rynku.

Nasze sklepy to doskonałe miejsce pracy dla osób oczekujących stabilnego zatrudnienia, a także dla wszystkich, którzy pragną pokonywać kolejne szczeble kariery zawodowej.

Zakres obowiązków

• kontrola faktur otrzymywanych przez KIK z tytułu zawartych umów najmu,
• analiza zmian stawek składowych umowy najmu (np. waloryzacja, rozliczanie mediów indywidualnych),
• wprowadzanie warunków najmu do systemu,
• kontrola i egzekwowanie praw wynikających z umowy najmu,
• merytoryczna kontrola i opracowanie dokumentów dot. terminów objętych umowami najmu,
• przygotowanie i prowadzenie korespondencji z Wynajmującymi,
• przygotowywanie raportów dot. opłat eksploatacyjnych najmowanych powierzchni,
• ewidencjonowanie umów najmu oraz aneksów.

Wymagania

• wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne, finansowe, prawnicze,
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
• znajomość kodeksu cywilnego w zakresie niezbędnym do pracy na tym stanowisku,
• bardzo dobra organizacja pracy,
• znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
• mile widziane doświadczenie na stanowisku administratora umów najmu nieruchomości komercyjnych.

Oferujemy

• zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• umowę o pracę,
• stabilne warunki zatrudnienia,
• szkolenia wewnętrzne,
• ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
• rabat pracowniczy na zakupy w naszych sklepach,
• przyjazną atmosferę pracy,
• pracę w dynamicznym i pełnym pasji zespole,
• możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

praca@kik.pl