KiK

O nas

KiK – świetna moda, akcesoria i wiele więcej!

W KiK znajdziesz codziennie nowe pomysły na stylizacje i fantastyczne produkty dla całej rodziny. Przyjdź do KiK i odkryj modne outfity w najlepszej jakości i w najlepszych cenach. Znajdź swój własny styl dzięki szerokiemu asortymentowi dla kobiet i mężczyzn także w dużych rozmiarach jak i dla dzieci.

KiK zaskoczy Cię wieloma produktami do domu – od kuchni do sypialni, po balkon i ogród. Zawsze znajdzie się również coś dla najmłodszych: przyjdź i zapoznaj się z naszą szeroką ofertą zabawek i artykułów papierniczych.

KiK. KIM JESTEŚMY.

Wraz z otwarciem pierwszego sklepu KiK w 1994 w Düsseldorf Gerresheim, jego założyciel Stefan Heinig rozpoczął z sukcesem budowę jednej z największych niemieckich firm na rynku detalicznym. Sukces firmy KiK Textilien & Non-Food GmbH opiera się na realizacji własnego modelu biznesowego jakim jest dyskont tekstylny.

Obecnie KiK należy do dziesięciu największych sieci handlowych na niemieckim rynku sprzedaży detalicznej i prowadzi ponad 3500 sklepów w Europie – z czego ponad 380 w Polsce.

Około 70 procent całego asortymentu stanowi wysokiej jakości odzież, którą oferujemy w niezmiennie korzystnych cenach. Naszą ofertę uzupełniają również artykuły Non – Food i akcesoria.

Ponad 24 000 pracowników przyczynia się do dynamicznego rozwoju i sukcesu firmy KiK. Naszym celem jest długoterminowy rozwój naszej sieci na rynku polskim oraz stałe powiększanie liczby naszych sklepów w całej Europie.

ci_kik-logo_300dpi

Kontakt.